راه‌اندازی مینی مارکت آنلاین, ساده و بدون دردسر در سامانه چی‌میل

راه‌اندازی مینی مارکت آنلاین, ساده و بدون دردسر در سامانه چی‌میل

با راه‌اندازی مینی مارکت آنلاین در سامانه چی‌میل، کسب و کار خودتون رو شروع کنید و به سود سرشار برسید.

همه ما میدونیم با این اوضاع اقتصادی کشور فقط کسب و کارهایی که با نیازهای روزمره مردم سروکار دارند، میتونن سوددهی خوبی داشته باشن و سرپا بمونن…

 درآمد سوپرمارکت تقریبا بالاست و خوبیش اینه که دائمی هم هست… چرا که مردم هرروزه مقدار زیادی خرید انجام میدن حتی در مناطق  پایین شهر… فقط مهم اینه که شما با سیستمی مناسب و راحت بهشون خدمات بدید…اما برای راه‌اندازی یه سوپرمارکت معمولی شما باید یه سری بسترها رو فراهم کنید.

مثل: مکان، اجاره و پیش‌ پرداخت، پروانه و مجوز، قفسه و ویترین، یخچال ایستاده و خوابیده …

می بینید چقدر دردسر و هزینه و سرمایه احتیاج داره؟ 

اما ما کمکتون می‌کنیم. بدون اجاره و فرشنده و حسابدار و مجوز!!!! سوپرمارکتتون رو راه‌اندازی کنید!

شما میتونید در کمتر از ۲۴ ساعت توی شهر یا محله تون سوپرمارکت خودتون رو داشته باشین… ما سوپرمارکت شما رو با هر تابلو و عنوانی که دوست دارین با هر موقعیتی در هر شهر و محله‌ای کمتر از ۲۴ ساعت بهتون تحویل می‌دیم.

این سوپرمارکت در بستر پلتفرم استارتاپ چی‌میل هستش. یکی از بهترین و قوی‌ترین پلتفرم‌های سفارش غذا ، سامانه  چی‌میل در جهت اعتماد سازی و تایید اعتبار خودش، تونسته هم نماد اعتماد الکترونیک (اینماد دو ستاره **)  و هم نماد طلائی ستاد ساماندهی رو اخذ کنه.

همچنین  تونسته تو این مدت تمام مجوزهای ثبتی شرکتی را اخذ کنه که میتونین با مراجعه بر روی وب سایت‌های مرتبط ببینین. این موضوع شما رو از اخذ مجوز بی‌نیاز میکنه و در راه‌اندازی مینی مارکت آنلاین خودتون به شما کمک بسیاری میکنه.

Noyanrasa.ir & Mainchimaill.ir

برای ثبت نام و تقاضای نمایندگی کلیک کنید