گام‌ به‌ گام تا راه‌اندازی مینی مارکت آنلاین در سامانه‌ی چی‌میل

گام‌ به‌ گام تا راه‌اندازی مینی مارکت آنلاین در سامانه‌ی چی‌میل

گام به گام تا راه‌اندازی مینی مارکت آنلاین

راهنمایی گام به گام برای راه‌اندازی یک مینی مارکت آنلاین

گام اول: نیازسنجی 

شما توی محله یا شهرتون یه نیازسنجی می‌کنید. شما باید بفهمید ساعاتی که سوپر‌مارکت‌ها بسته هستن و یا ساعت‌هایی از شبانه‌روز که مردم نمی‌تونن بیرون برن (شب‌ها، صبح‌های سرد زمستون، سرظهرهای داغ  تابستون) معمولا نیازهای ضروری و اساسی‌شون چیه؟ مثلا پوشک بچه؟ تن ماهی ؟ چسب زخم ؟ ماکارونی؟ رب گوجه ؟ نون ؟ صبحونه؟ تخمه پای فوتبال؟ باتری؟ یا هر چیز دیگر…..

گام دوم : خرید اجناس

متناسب با فهرستی که از نیازسنجی‌تون بدست آوردید و همچنین فضای انباری یا پارکینگ‌تون، اجناس مورد نیاز رو با قیمت خیلی خیلی ارزون از بانک‌دارها و عمده‌فروش‌ها تهیه می‌کنین تا به قول معروف شما بشین سوپرمارکت آنلاین محله با جنس جورو خدمات دلیوری (تحویل در محل)

البته شما بعد از رونق گرفتن کارتون مثل یه سوپر‌مارکت واقعی تمام ملزومات مصرفی مردم رو در انبار خودتون خواهید داشت.

گام سوم: ویترین

شما اجناستون رو توی قفسه‌ها می‌چیینید و رسما وارد ویترین می‌شین و برای تمام کاربرائی که نزدیک‌ترین سوپرمارکت‌شون رو در محله دارن جستجو می‌کنن ، دیده می‌شین….بله درسته، شما در تبلیغات موثر سراسری برند چی‌میل اسم و مشخصات و محصولات‌تون درج شده و بدون هیچ اقدام تبلیغاتی خاصی ، برای هر جستجوگر اینترنتی قابل جستجو هستین. شما در یک ویترین و نمایشگاه واقعی و دائمی قرار دارید.

گام چهارم: تبلیغات محلی

بعد از چیدن غرفه، شما رسما وارد ویترین می‌شین و با کمی تبلیغات در فضای محلی و یا پخش تراکت ، هم می‌تونین تمام محله را با خبر کنین و همه را تشویق کنین از شما خرید کنن… چون هم تخفیف می‌تونین بدین هم خدمات سرویس و تحویل در محل مشتری دارین.

هم در دسترسین هم وقتی همه سوپرمارکت‌ها بسته‌اند شما در حال فروش و رونق‌دهی به کسب و کار خودتون هستید و…

گام پنجم: شروع سفارش‌گیری

بعد از دیده‌شدن‌تون مردم شروع می‌کنن به سفارش دادن ، برای شما پیامک میاد و یا اینکه توی پنل سفارش‌های مشتری‌ها رو می‌تونید ببینین به همین راحتی…

و اما مهم‌ترین دغدغه سوپری‌ها، که در تحقیقات محلی به آن رسیدیم، را حل کرده‌ایم.

و آن خبر خوب:

این معامله نقد نقده و مشکلات پول تقلبی و نسیه‌بری مشتری و بد حسابی مشتری رو نداره.

سامانه فقط و فقط سفارشی رو براتون ثبت میکنه و پیامش رو واستون می‌فرسته که مشتری پولش رو آنلاین پرداخت کرده باشه.

گام آخر: تحویل محصول

تحویل رو یا خودتون انجام میدین و هزینه رو خودتون می‌گیرین یا با اسنپ‌باکس و یا پیک موتوری یا هر نوع پیک دیگه‌ای انجام می‌دید…

شما برای نحوه تحویل محصول و مدت زمان می‌تونید فهرست متنوعی از پیک‌ها داشته باشین و مشتری با انتخاب نوع ارسال، هزینه پیک را هم همراه با پول جنس‌های سفارش داده شده پرداخت می‌کنن.

در ضمن شما هربار یا به مناسبت‌ها مختلف می‌تونید یه تراکت که شامل جدیدترین جنس‌هاتون، آدرس پیج و کانال تلگرام و یا اعلام سورپرایزهای جدیدتون مثل اضافه شدن بیسکوئیت خانگی و ترشی مخصوص با تمر هندی، رب گوجه‌فرنگی دستی، خیارشور خونگی، عسل کوهی، و… باشه، همراه سفارش مشتری ارسال کنین.

یادتون نره که می‌تونید برای جذب مشتری پیک‌هاتون رو در ساعت‌های معمولی در شبانه‌روز رایگان کنید. اینجوری مشتریان‌تون خیلی زیاد میشن شک نکنید…

شما سوپر مارکت خودتون رو می‌تونین با کلاس‌های متنوع، بسته به شرایط تیمی که دارید و بسته به میزان درآمدی که می‌خواهید کسب کنید، و همچنین بر اساس استراتژی محلی و شرایط منطقه‌ای خودتون، خیلی خیلی منعطف و متنوع راه بندازین… مثلا:

  • در کلاس‌های متفاوت: شبانه / شبانه‌روزی / روزانه
  • سه سوته /پیک رایگان برای سفارش‌های روز بعد و…

همین حالا تصمیم بگیرید کسب و کار خودتون رو استارت بزنید و مینی مارکت آنلاین راه‌اندازی کنید…

Noyanrasa.ir & Mainchimaill.ir

برای ثبت نام و تقاضای نمایندگیکلیک کنید